Slnečná zmes (Sunny citrus)

Slnečná zmes (Sunny citrus) – Olej radovania sa

Odkaz Slnečnej zmesi je, aby sme si naplno vychutnali bezstarostné chvíle. Trvá na tom, že ako dospelí si máme zobrať čas na to, aby sme sa spojili s našou detskou dušou a pripomenuli si akú to je nebyť zaťažení stresom, obavami a vážnosťou života. Väčšina dospelých zápasí s tým, že nevedia pustiť zodpovednosti a požiadavky svojho života ani na krátky čas. Následkom toho je zošnurovaný, ťažký pocit, ktorý má jediný protijed, a tým sú smiech a hravosť.

Keď sa ľudia ocitnú v pocite stagnácie, cynizmu, perfekcionizmu, apatie, alebo, že sú utlačení, Slnečná zmes ich pozýva, aby odhodili okovy a prijali optimizmus, nadšenie a spontánnosť mladosti. Jasne pripomína, že tvorivosť potrebujeme kŕmiť humorom, zvedavosťou a zdravým riskovaním. Duša hltavo túži po nových radostných zážitkoch, aby mohla prekvitať a žiariť. Táto zmes nás pozýva, aby sme prijali do svojho života hojnosť, ktorá je všade okolo nás a verili, že aj my sme tu na to, aby sme mali radostné chvíle a ľahké srdce a jednoduchší život. Odkaz Slnečnej zmesi je jednoduchý. Je čas prestať stresovať a začať sa hrať.

Zloženie: Grep, divoký pomaranč a iné esenciálne oleje

Negatívne emócie: Vystresovanosť, pretaženosť, príližná serióznosť, prílišná zodpovednosť, stagnácia, cynizmus, perfekcionizmus, utlačenosť.

Pozitívne vlastnosti: Detskosť, bezstarostnosť, hravosť, optimizmus, nadšenie, spontánnosť, zmysel pre humor

Navrhované použitie:

Aromaticky: Inhalujte z fľaštičky, difúzujte, alebo kvapnite do dlaní, pošúchajte a inhalujte

Topicky: Naneste 1-3 kvapky na solar plexus, alebo na zápästia

Podobné články