Podnikatelská príležítosť

obr. Podnikatelská príležítosťPripojila som sa k teamu  doTerra a stala som sa Nezávislou Produktovou Poradkyňou (IPC)  pretože verím, že používanie týchto produktov zlepší zdravie mojej vlastnej rodiny a ľudí okolo mňa. Baví ma nachádzať  množstvo spôsobov, ktorými tieto produkty môžu zlepšiť životy. Chcem sa o svoje poznatky deliť s ostatnými. Čo je na doTERRe zábavné je to, že môžem dostať zaplatené za to, že sa s ostatnými delím o to, čomu verím.

Plán odmeňovania je navrhnutý tak, že ak sa zaregistrujete podo mňa, mám motiváciu, aby som vám pomáhala rozvíjať aj vaše podnikanie. V skutočnosti budem pracovať na nachádzaní ľudí, ktorí sa zapíšu pod tých, ktorí sú zapísaní podo mnou. Ale ešte viac sa teším na možnosť učiť sa  a deliť sa s ostatnými mamičkami o to, ako tieto produkty pomohli mne osobne a tiež sa učiť, ako ich používajú ostatní.

Zaregistrujte sa, aby ste mohli lacnejšie získať produkty, ktoré potrebujete pre svoju rodinu a potom poďme pracovať spolu, aby tieto produkty zarábali sami na seba a dali vám lepší životný štandard. Staňte sa členkou teamu Mama doTERRA .

Päť jednoduchých spôsobov ako získať peniaze s DōTerrou:

 

  1. zisky z maloobchodného predaja—Nakúpte za veľkoobchodné ceny, predajte za maloobchodné, a nechajte si zisk. Ako Nezávislý Produktový Poradca/Poradkyňa, dostanete rozdiel medzi  malobchodnou cenou svojho zákazníka, nákupmi preferovaného člena a vašimi veľkoobchodnými cenami. Váš zisk  Nezávislého produktového poradcu je  25% z maloobchodných cien 9% z predaja pre preferovaných zákazníkov.
  2. Teamový bonus Sila troch—Získajte  až do $1,500 za mesiac  iba budovaním štruktúry svojho kvalifikovaného teamu. Teamový bonus od dōTERRA Sila troch™ T je vyvinutý na to, aby poskytol štedré bonusy poradcom, ktorí správne štruktúrujú svoju organizáciu. K získaniu tohto bonusu vedú tri kroky, a bude vyplácaný každý mesiac, pokiaľ bude udržaná požadovaná štruktúra. Aby ste kvalifikovali na prvý bonus, musíte byť účastníkom Automatického zásielkového odmeňovacieho  programu dōTERRA s mesačnou automaticky odosielanou zásielkou s najmenej 100 osobnými bodmi( PV). Každý mesiac, keď budete mať troch prvoúrovňových poradcov, ktorí tiež budú mať automatickú objednávku na aspoň  100 PV, dostanete $50 bonus navyše k svojim ziskom z maloobchodu, Bonusom Rýchleho štartu a iným komisiám. Aby ste kvalifikovalli na $50 bonus, musíte tiež mať Teamový objem (definovaný ako vaše  PV a súčet  PV všetkých vašich konzultantov prvej úrovne) minimálne 600 PV. Aby ste kvalifikovali na druhý bonus Sily troch $250 ($500 počas pre-launch phase of operations),  jednoducho pomôžte trom poradcom svojej prvej úrovne, aby sami kvalifikovali na $50 bonus . Pre kvalifikovanie na tretí bonus Slty troch, pomôžte trom konzultantom svojej prvej úrovne, aby kvalifikovali na $250 bonus a dostanete $1,500 každý mesiac, pokiaľ vašaa štruktúra ostane na mieste.!
  3. Bonusy rýchleho štartu—Tešte sa z týždenných šekov a zrýchleného zarábacieho obdobia, kedy  pomáhate novým nezávislým poradcom  (IPC). Bonus rýchleho štartu od dōTERRA  je navrhnutý tak, aby poskytol okamžité odmeny za zapisovanie nových poradcov do svojej podnikateľskej organizácie tak, že im zaplatí štedrý týždenný bonus za úvodné nákupy a predaje. Bonus rýchleho štartu 20% sa vypláca za celkovú hodnotu osobného predaja konzultantov, ktorých osobne zapíšete, počas prvých 60 dní od ich zápisu. Navyše konzultant, ktorý zapísal Vás dostane 10% z nákupov konzultanta, ktorího ste vy osobne zapísali. Zapisovateľ vášho zapisovateľa dostane 5% bonus, a ich zapisovateľ dostane 3% bonus z toho istého objemu ako váš osobne zapísaný poradca počas prvých 60 dní po zápise. Aby ste kvalifikovali na tento bonus, musíte sa zúčastňovať Automatického zásielkového odmeňovacieho programu od  dōTERRA s minimálnym mesačným automatickým odberom of 100 PV.
  4. Unilevelové šeky—Zaistite si pravidelný príjem udržiavaním svojej zákazníckej základne.
  5. Globálne Bonus Pools & Founder’s Club—Získajte výhody z celosvetového rastu tým, že sa kvalifikujete na  global bonus pools. Toto zahŕňa jedinečnú príležitosť získať 1% podiel (počas prvého roku 2% )  z objemu z ktoré ho sa získavajú comisie DōTerra z každého trhu DōTerra, tak, že ssa stnete členom Klubu zakladateľov DōTerra .

Pre Ďalšie informácie kontaktujte esencialneoleje@eterickeoleje.sk  alebo volajte na tel. č. 0907 718 958

Compensation-Plan