Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0

Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0
Past Tense - éterický olej úľavy - Éterické oleje

Past Tense – éterický olej úľavy

Past Tense (zmes napätia), olej úľavyPastTense® Tension Blend

Zmes bola navrhnutá tak, aby zmiernila bolesti hlavy, a taktiež pomáhala pri odbúravaní stresu a s tým súvisiaceho emocionálneho napätia.

Zmes kombinuje účinné relaxačné vlastnosti esenciálnych olejov a učí telo, ako sa ukľudniť a relaxovať. Môže taktiež pomôcť zbaviť sa rôznych strachov, ktoré vyvolávajú napätie a bolesti vo fyzickom tele. Zmes môže zmierniť prejavy ťažkého stresu, ukľudniť traumy a vniesť rovnováhu do tela a jeho energetického systému. Táto zmes rovnako pomáha pri znovuzískaní rovnováhy po obdobiach prepracovanosti, syndrómu vyhorenia a vyčerpanosti.

Keď sa z tela uvoľňujú bloky, či už fyzickej alebo  emocionálnej povahy, zmes podporuje vznik pocitov ocenenia. Pripomína nám všetkým, že musíme prejavovať vďačnosť za to, čo máme a vychutnať si svoje mnohé životné skúsenosti.

Podobné články