Ako získať éterické oleje

Ěterické oleje je možné kúpiť od veľa rozličných dodávateľov aj výrobcov. Pri nákupe je treba brať ohľad jednak na kvalitu a spôsob spracovania olejov, lebo tieto faktory majú priamy vplyv na možnosti použitia ako aj účinnosť, a jednak na mieru a odhodlanie využívať esenciálne (éterické) oleje pri  každodennom riešení príležitostných zdravotných potiaží  a prevencii zdravia.

Vzhľadom na naše odhodlanie využiť život zlepšujúce účinky éterických olejov terapeutickej triedy a produktov podporujúcich pohodu a zdravie v každom aspekte života ako aj na odhodlanie doTERRa:

  • Objavovať a vyvíjať éterické oleje terapeutické triedy celosvetovo najlepšej kvality prostredníctvom siete vzdelaných a skúsených botanikov, chemikov, medicínskych vedcov a zdravotníckych profesionálov.
  • Produkovať éterické oleje za použitia najvyšších štandardov kvality, čistoty a bezpečnosti používaných  v danom odvetví – oleje čistej terapeutickej triedy
  • Poskytovať príležitosti k vzdelávaniu všetkých, ktorí majú záujem naučiť sa, ako môžu byť éterické oleje terapeutickej triedy použité ako alternatíva k zlepšeniu a udržaniu zdravia.
  • Organizovať odborníkov z oblasti tradičnej a alternatívnej medicíny a povzbudiť ich k ďalšiemu výskumu a použitiu éterických olejov terapeutickej triedy v modernej lekárskej praxi.

Rozhodli sme sa používať éterické oleje doTERRa, aj keď informácie o použití olejov môžu byť aplikované aj na oleje iné značky podobné kvality.

V prípade, že sa rozhodnete pre inú značku dbajte na to, aby spĺňali rovnaké štandardy kvality, lebo naše články a rady sú založené na olejoch terapeutickej triedy a použitie olejov inej kvality nemusí priniesť výsledok rovnaký resp. bezpečnosť olejov nemusí ani dovoľovať použitie podľa popísaných postupov. Prosím rešpektujte informácie o možnosti spôsobu použitia daného oleje lebo zatiaľ čo oleje terapeutické triedy môžu byť vhodné pre masážne a vnútorné použitie rovnomenný olej nižšej kvality na takéto použitie nemusí byť vhodný (a spravidla by mala na ňom aj byť uvedená informácia, či je alebo nie je).

Každá nasledujúca možnosť obstarania produktov doTERRA, umožňuje získať éterické oleje len záleží na vás do akej miery je chcete využívať vo svojom živote.

Možnosti sú zoradené podľa potenciálu poskytnúť nie len oleje ale aj ďalšie výhody

MetódaVýhodyPre koho je výhodnáZáväzky

doTERRA veľkoobchodný / účet poradcu

Umožňuje:

Pre tých ktorí sa chystajú:

  • Nakúpiť produkty za viac ako 150 eur
  • Pravidelne resp. častejšie (viac ako 4 krát do roka) nakupovať produkty

 

Žiadne povinné/ pravidelne nakupovanie

Program pre Zvýhodnených členov doTERRA

Poskytuje právo nakupovať všetky produkty zo zľavou 20% a zapojiť sa do programu vernostných odmienŽiadne povinné/ pravidelne nakupovanie

Maloobochdný nákup

Tých, čo nemajú záujem o žiadny zvýhodnený programŽiadne povinné/ pravidelne nakupovanie

eSHOP – Esenciálne oleje – Dary Zeme (Martina Valníčková)

Tých, čo si chcú objednať len vzorky, alebo oleje v malom na vyskúšanieŽiadne povinné/ pravidelne nakupovanie

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme vybrať spôsob objednávania, ktorý je pre Vás najvýhodnejší.