Mandarínka – olej optimizmu a tvorivosti

Tangerine (mandarínka) – éterický olej optimizmu a tvorivostiobr. tangerinka

Mandarínka disponuje silnými vlastnosťami optimizmu a radosti, ktoré dokážu vylepšiť aj tú najtemnejšiu zo všetkých nálad. Pomáha všetkým, ktorí majú pocit, že sú odstrihnutí od svetla, srdce, svetla, ktoré často vyžarujú deti. Ľudia, ktorí sa cítia byť preťažení zodpovednosťou, budú mať prospech z povznášajúcich vibrácií mandarínky. Povzbuzuje rovnako kreativitu a spontánnosť.

Kreativita môže byť potlačená nadmerným zmyslom pre povinnosť, alebo stanovením si vysokých osobných štandardov. I keď práca, povinnosť a zodpovednosť majú svoje miesto, vedie pocit prepracovanosti, prehnanej zodpovednosti a preťaženia ku strate tvorivej energie. Mandarínka zaisťuje uvoľnenie priestoru pre kreatívne činnosti. Priamo žiada, aby sa znova do nášho života vrátila zábava, radosť a spontánnosť.

Tento olej umožňuje prístup k hojným zásobám tvorivej energie umiestnenej v našom duchu. Pomáha energii v prúdení srdcom a následnom zhmotnení v reálnom svete. Učí nás tešiť sa zo života tým, že budeme omnoho kreatívnejší a budeme znovu prežívať radosť a veselosť, tak ako v detstve.

Podobné články