Letná akcia pri otvoreni velkoobchodného učtu doTERRA

Ako ju získať

 1. Zaregistrujte sa v júni s registračnou objednávkou v hodnote 100 PV. 
 2. Zapojte sa do programu vernostných odmien (LRP) a zadajte v júli vernostnú objednávku v hodnote 100 PV. 
 3. Po dokončení 1. a 2. kroku si v auguste vychutnajte 100 produktových bodov zdarma! Tieto body môžete využiť na získanie esenciálnych olejov v hodnote asi 100 eur. 

Pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom následujucého formulára. Možete si aj predbežne vybrať registračné balíčky, ktoré poskytujú oleje ešte výhodnejšie. Na základe formulára Vás budeme kontaktovať.

* Povinné

Váš email: *

Ako ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch?*

Ak ste vybrali iné napište odkiaľ:

Vaše meno:*

Adresa Vášho bydliska (ulica a číslo domu, PSČ, mesto, krajina)

Dátum narodenia (DD.MM.RRRR):*

Telefon:*

Vyberte si jednu z 3 najvýhodnejších sád na začiatok a začnite hneď.


 Veľký balík nevyhnutných olejov pre domácnosť ( 270 Eur) Obsahuje 10 olejov + ZADARMO Difuzér Malý balík nevyhnutných olejov pre domácnosť (138 Eur) Obsahuje 10 olejov + ZADARMO olejové guličky na dobrý dych a ochranu Malý balík olejov na aromatouch a difuzér (178 Eur) Tento balík obsahuje esenciálne oleje Balance, levandulu, Čajovník (Melaleuca), On Guard, Aromatouch ,Deep blue, Peppermint a Pomaranč + Difuzér Petal

Vyberte si spôsob doručenia *

Vyberte si spôsob platby *

 kartou (ak ste si vybrali tento spôsob, budeme Vás kontaktovať telefonicky, pri spracovávaní Vašej objednávky) bankovým prevodom (prevod treba realizovať do 3 pracovných dní, inštrukcie o platbe dostanete do Vášho mailu)

Tak, a už ste blízko k aromaterapii za najvýhodnejšiu cenu. Kliknite na tlačítko ODOŠLI. My spracujeme Vašu objednávku a obdržíte potvrdenie do 1 pracovného dňa od nás na email. V prípade otázok nás kontaktujte na info@esecialneoleje.sk

Vaša správa

Podmienky

 • Registračná objednávka: Registračná objednávka je prvá objednávka zadaná novým wellness konzultantom alebo veľkoobchodným zákazníkom pri zápise. Zahŕňa uvádzací balíček. 
 • LRP objednávka: Objednávka, ktorú nový člen zadá v rámci programu vernostných odmien v mesiaci nasledujúcom po registrácii. 
 • PV sa nerovná nákladom na objednávku. Pred dokončením objednávky musí nový wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník skontrolovať, že objednávka má hodnotu 100 PV alebo vyššiu. 
 • Objednávky sa nedajú po zadaní meniť, upravovať alebo kombinovať, aby ste sa kvalifikovali v súvislosti s akciou. 
 • Objednávky zadané mimo obdobia akcie sa v súvislosti s akciou nerátajú. Nebudú sa uplatňovať žiadne výnimky. 
 • Aby bola akcia platná, platby elektronickým prevodom musia byť prijaté do 10. dňa nasledujúceho mesiaca. V tejto súvislosti sa nebudú uplatňovať žiadne výnimky. 
 • Reaktivácia NIE JE predmetom tejto akcie. Reaktiváciu robí jednotlivec, ktorý už bol zapísaný ako wellness konzultant a chcel by si znovu aktivovať svoj účet. 
 • Registračný balíček sa bude počítať, len ak je v hodnote 100 PV alebo viac. 
 • U tých, ktorí sa na akciu kvalifikovali v júni a júli – body budú členom pripísané na účet 20. augusta 2020. 
 • Ak máte pocit, že ste sa na akciu kvalifikovali, ale nedostali ste body, obráťte sa na zákaznícky servis do 30. augusta 2020. Po tomto termíne sa nebudú akceptovať žiadne výnimky.