Jazmín – éterický olej sexuálnej čistoty a rovnováhy

Jazmín (olej sexuálnej  čistoty a rovnováhy)jazmin-etericke-oleje

Jazmín v nás vyživuje zdravú sexualitu a udržuje v rovnováhe sexuálne sily. Môže v nás prebudiť neprejavené vášne a znovuoživiť záujem v sexuálnej oblasti. Jazmínový éterický olej kultivuje pozitívne skúsenosti v intímnych vzťahoch tým, že prečisťuje nezdravé sexuálne chovanie a motiváciu. Olej nás motivuje k tomu, aby sa človek choval s úctou ako sám k sebe, tak aj k druhým.

Jazmín nám dodáva odvahu, aby sme uvoľnili a prepustili sexuálnu traumu z minulosti. Jazmín svojou nežnosťou a jemnou prečisťujúcou povahou citlivo uvoľňuje nespracované sexuálne skúsenosti a uľahčuje liečivý proces. Traumatické sexuálne zážitky sa môžu veľmi negatívne podpísať na našom vzťahu k sexualite. Jazmín dokáže pomôcť ako tým, ktorí sa boja, opovrhujú alebo odmietajú sexuálne skúsenosti, tak aj tým, ktorí sú posadnutí, alebo enormne zaťažení závislosťou na sexuálnych potrebách.

Pomáha ľuďom, ktorí sa sexom snažia vyplniť svoju  potrebu lásky a túžby po uznaní a j ľuďom, ktorí sa intimite úplne vyhýbajú.

Jazmín podporuje vyriešenie sexuálnej traumy, dáva nám pocit bezpečia v intímnych vzťahoch a prebúdza v nás ten najčistejší záujem o intímnu blízkosť.

 

Podobné články