Éterické oleje na prosperitu

Éterické oleje na prosperitu

Citrusové oleje zdieľajú spoločného menovateľa a tým je, že podporujú hojnosť a tvorivosť.  Z nich najviac na hojnosť pôsobí pomarančový olej, špecificky na tvorivosť je potom najlepšia mandarínka. Ale citrusy, medzi ktoré patrí aj citrón, bergamot, grep aj  limetka  dokážu povzbudiť aj oblasť tvorivosti a prosperity, každá svojím spôsobom.  Bergamot povzbudzuje sebaprijatie, a tým následne aj naše prijatie u iných. Limetka je olej chuti do života, a keď z nás je chuť do života cítiť, každý s nami chce spolupracovať. Grep ako olej zodpovednosti pomáha nielen kontrolovať apetít, ale pomáha nám so zodpovednosťou v mnohých ďalších oblastiach, tiež v práci.

Aplikácia olejov na posilnenie hojnosti a prosperity

Dajte pomarančový, alebo citrónový olej do difúzera vo vašej pracovni, alebo si urobte sprej.  Keď už všetci odídu domov, ráno, alebo večer použite nasledujúcu zmes:

Nakvapkajte 20 kv citrónového oleja, a 20 kv pomarančového oleja do 100 ml vody, alebo vodky (prípadne čistého liehu) a nasprejujte túto zmes na koberce, do kúpeľne, na WC, prípadne do miestnosti predaja. Táto vôňa odstráni stresovú energiu a premení ju na energiu, ktorá je oveľa vznešenejšia.

alt. Citronový esenciálny olejCitrónový olej zas pomôže sústredeniu, takže  budete pri práci robiť menej chýb. Citrónový olej je ideálny pre prácu na počítači.

Mätový olej, alebo rozmarínový olej sa hodia obzvlášť odpoludnia, keď treba trochu zvýšiť mentálnu schopnosť a energiu.

Pokiaľ vy, alebo vaši zamestnanci často trpia na bakteriálne, alebo vírusové infekcie, rozptyľovaním Ochrannej zmesi On Guard zneutralizujete patogény vo vzduchu a zvýšite si odolnosť voči vírusom a baktériám.

Pri stretnutiach je dobré použiť niektorý z olejov, ktorý rozširuje srdečné centrum.  Ľudia s veľkým srdcom (srdcovým centrom) radi pomáhajú druhým, a to im pomáha priťahovať prosperitu. Medzi oleje, ktoré srdcové centrum rozširujú patrí, geránium,  bergamot,  limetka, ruža, zmes Serenity, zmes Console.  Vybraný olej, alebo zmes sa používa nanášaním na hrudník pred stretnutím. Dá sa používať aj preventívne, 2x denne.

Difúzujte grepový olej, keď potrebujete posilniť zodpovednosť seba, alebo svojich zamestnancov.

 

Podobné články