Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0

Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0
Čistiaca zmes - olej prijatia nedokonalosti - Éterické oleje

Čistiaca zmes – olej prijatia nedokonalosti

Clear Skin (čistiaca zmes), éterický olej prijatia nedokonalostialt. éterický olej sebaprijatia

Čistiaca zmes bola navrhnutá ako ochrana proti akné a pre všeobecné zdravie pokožky. Jej hlavná zložka, čierna rasca, nie je  esenciálnym olejom, ale má v sobe jeho stopové množstvo. Čierna rasca je cenená v mnohých islamských krajinách pre svoje liečivé vlastnosti. Prorok Muhammad kedysi povedal: „V čiernej rasci je liek na všetky nemoci okrem smrti“ Čistiaca zmes kombinuje liečivé vlastnosti čiernej rasce s inými éterickými olejmi.

Čistiaca zmes emocionálne podporuje potlačené negatívne emócie ako napr. hnev, pocit viny a sebaodsudzovanie. Človek s potrebou tejto zmesi môže skrývať pocity viny alebo v sebe dusiť zlosť z minulosti. Tieto hlboko potlačené pocity možu existovať mimo nášho vedomia. Pocity bolesti a hnevu dokážu časom „vybublať“ na povrch, a pokiaľ sa s nimi primerane nevysporiadame, môžu prekĺznuť a negatívne sa prejaviť v podobe osočovania alebo obviňovania iných.

Čistiaca zmes podporuje ľudí tým, že zvyšuje sebeprijatie a sebalásku. Pomáhá im vidieť vlastnú hodnotu, bez ohľadu na fyzický vzhľad. Podporuje zdravé uvoľnenie a vyjadrenie pocitov hnevu. Zmes nabáda prehliadať nedostatky a nahradiť sebaodsudzovanie sebaprijatím.

Podobné články