Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0

Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0
Bazalka - Olej obnovy síl - Éterické oleje

Bazalka – Olej obnovy síl

Príznaky vyčerpania nadobličiek pomáhajú identifikovať ten duševný stav, ktorý je možno liečiť bazalkou: vyčerpanosť, únava, bazalkanedostatok energie, neschopnosť vyrovnať sa so stresovými situáciami. Vôňa bazalky prináša silu srdcu a uvoľnenie mysli. Tento esenciálny olej je výborný pre stavy nervozity, úzkosti a depresie.

Bazalka podporí tých, ktorí čelia veľkej psychickej záťaži. Prináša obnovu životných síl po období dlhotrvajúceho vyhorenia a vyčerpania. Bazalka posilní nadobličky a obnoví v tele prirodzený rytmus spánku, aktivity a odpočinku.

Bazalkový esenciálny olej je tiež nápomocný pri zbavovaní sa závislostí. Dáva unavenej duši nádej a optimizmus. Bazalka môže pomôcť človeku vzdať sa falošných stimulantov alebo závislostí na príbuzných látkach. Tým, že zvýši prirodzenú energiu v tele človeka, podporí ho v dosiahnutí väčšej rovnováhy a zdravia. V skratke, bazalka je určená pre tých, ktorí sú unavení na mysli a na tele a pre tých, ktorí potrebujú silu a obnovu síl.

Emócie: ustarostený, unavený, zničený, vyšťavený, vyčerpaný, závislý

Podobné oleje: masážna zmes, zmes na obnovu DNA, zmes proti vnútornému napätiu

Podobné články