Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0

Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /nfsmnt/hosting1_1/d/a/da5ab400-32a2-46c1-bdb7-4ced9f966e71/eterickeoleje.sk/web/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0
Maloobchodný predaj - Éterické oleje

Maloobchodný predaj

V prípade, že nechcete využiť účet pre Zvýhodnených členov a ani veľkoobchodný účet konzultanta, môžete si naše produkty kúpiť:

  1. e-mailom na esencialneoleje@eterickeoleje.sk, v objednávke prosím uveďte kontaktné informácie, a tiež produkty, o ktoré máte záujem. Ak potrebujete poradiť, Zavolajte mi na tel. č. 0907 718 958 .
  2. použitím eshopu doTERRA. Týmto objednávku zadáte priamo do systému doTerra s tým, že objednávky sú vybavené a zasielané okamžite z Holandska a doručené v závislosti od zvoleného typu prepravy do 48h až 62h.
  3. použitím nášho vlastného eshopu. Tento eshop môžete nájsť na adrese www.eshop.eterickeoleje.sk. Pri použití tohto eshopu Vám zašleme produkty z našich vlastných zásob resp. objednáme produkty doTERRA od doTERRA my a zašleme je ku Vám. Väčšinu produktov z nášho eshopu máme na sklade a tak 99% objednávok vybavujeme do 24 h.

*Tieto vyhlásenia neboli schválené FDA (organizácia na kontrolu liečiv). Tento produkt nie je zamýšľaný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciou chorôb.